«Menorah Hotel» – сучасний 4-зірковий готель міжнародного рівня в центрі міста Дніпро, формат якого поєднує відданість традиціям, сучасні технології і чудову якість.

Якщо Ви збираєтесь на відпочинок, в ділову або туристичну подорож, готель у Дніпрі вітає Вас – «Menorah Hotel» вигідно вирізняється серед інших готелів Дніпра відповідністю ціни і якості. Готель по праву удостоєний 4 зірок – тут Ви зможете відпочити в затишних номерах , смачно поснідати в ресторані кошерної їжі «Menorah Grand Palace», насолодитися романтичною вечерею на даху або випити чашку смачної кави. Готель розташований в центрі «Менора » – центрі духовного, культурного та ділового життя Дніпра і України, де своє дозвілля Ви різноманітите прогулянками по Галереї, архітектура якої славиться своєю історією, фотосесією в інтер’єрах центру або екскурсією на оглядовий майданчик, де з висоти пташиного польоту насолодитися панорамним видом на місто.

У «Menorah Hotel» створені комфортні умови для повноцінного відпочинку, приємного проведення часу та плідної роботи. Індивідуальний підхід до кожного гостя, елегантний інтер’єр і чарівна атмосфера – запорука того, що перебування в кращому готелі Дніпра подарує Вам незабутні враження, які залишаться на довгі роки.

Будівля готелю «Menorah Hotel» є частиною архітектурного надбання міста. У готелі традиції гостинності поєднуються з сучасними рішеннями. Всього в готелі «Menorah Hotel» 82 комфортабельних номери, в яких є все, що необхідно сучасному мандрівникові. Різноманітність категорій дозволить вибрати саме той номер, який найбільше відповідає меті Вашого візиту. Ви можете вибрати вподобаний Стандарт «Економ», Стандарт «Класік», Стандарт «Бізнес», Люкс або «Президентський» Люкс. Поєднання традицій гостинності з сучасним інтер’єром і панування атмосфери комфорту – відмінна риса «Menorah Hotel».