«Menorah Hotel» – сучасний 4* готель міжнародного рівня, формат якого поєднує прихильність традиціям і чудову якість.

Завдяки місцерозташуванню готеля в культурно-діловому центрі «Менора» гості «Menorah Hotel» можуть поєднувати насичені ділові будні і різноманітну культурну програму. На першому поверсі центру «Менора» знаходиться Галерея, що з’єднує всі сім веж будівлі. Вона виконана в стилі старовинного Катеринослава – стінні прольоти зроблені у вигляді дванадцяти фасадів відомих дніпропетровських будівель, у яких функціонували різного роду благодійні та духовні єврейські інституції. У культурно-діловому комплексі «Менора» Ви зможете відвідати найбільший сучасний Музей «Пам’ять єврейського народу і Голокост в Україні».

«Menorah Hotel» є першим кошерним готелем у Дніпрі. Готель володіє єдиною в СНД системою «Шабат», яка дає можливість усім, кто дотримують Шабат, зустріти його далеко від дому за всіма правилами і традиціям.

Гості готелю «Menorah Hotel» можуть насолоджуватися сучасними комфортними номерами в Дніпрі, обладнаними всім необхідним для спокійного і зручного відпочинку.
Гордість готелю – «Президентський» Люкс – апартаменти, які стануть ідеальним рішенням при тривалому перебуванні і для сімейних пар з дітьми. В апартаментах розташовані: чотири спальні, вітальня, гардеробна і кухня-студія, яка укомплектована всією необхідною технікою з дотриманням правил «кашрута».

Щоранку у всіх гостей готелю є унікальна можливість насолодитися кошерним сніданком і скуштувати національні єврейські страви. Особливістю кошерного сніданку є роздільне вживання м’ясних і молочних продуктів. Саме тому, меню складається з молочних і рибних страв, а також всілякої випічки, свіжих овочів, фруктів і соків. Кошерний сніданок – запорука краси і гарного самопочуття, так як всі страви готуються з екологічно чистих і свіжих продуктів з дотриманням правил «кашрута».

 

Ми переконані, що приїжджаючи знову й знову в Дніпро, Ви ніколи не віддасте перевагу іншому готелі, крім «Menorah Hotel».