З метою дотримання протиепідеміологічних заходів – послуга “Сніданок” надається у номер або кафе за попереднім замовленням.

Кошерний сніданок – смачно і корисно

Смачний і корисний сніданок – запорука гарного настрою та заряд енергії на цілий день. Банкетно-ресторанний комплекс «Menorah Grand Palace» пропонує Вам смачно і кошерно поснідати. У нас Ви не знайдете стандартних страв: сосисок, бутербродів з сиром і ковбасою. Але будьте впевнені, нам є, чим Вас здивувати.

Дотримуючись правил «кашрута», використовуючи екологічно чисті та свіжі продукти, ми приготували для Вас не тільки смачний, але і корисний сніданок. Лосось, скрембл, традиційний форшмак, запіканка, йогурт, свіжі овочі, фрукти, соки, десерти – це лише мала частка страв, які додадуть сил для гарного початку дня.

*Кашрут – система харчування, якій вже більше 3 000 років і згідно з вимогами якої працює Ресторанний комплекс «Menorah Grand Palace», – сьогодні набуває великої популярності. Інтерес пов’язан не тільки з релігією, але з розвитком гастрономічної культури в цілому і з усвідомленням того, що кошерний – знак якості їжі, але не тип кухні. Люди, не обов’язково євреї, розуміють, що це зовсім інший рівень якості продуктів, і це корисно, адже в кашруті строго дотримані технології зберігання, приготування і поєднання продуктів.

Виготовленню кошерних продуктів і відбору сировини приділяється підвищена увага, тому вони завжди екстраякісні. Тут виключені посилання на людський фактор, неуважність тощо. У той час як маса виробників сьогодні женеться за прибутком, закриваючи очі на якість, в правилах кашрута послаблення взагалі неможливі. Правила не змінюються, не підлаштовуються під ситуацію і не прогинаються під вимоги ринку і економіки.

Згідно кашруту забороняється одночасно поєднувати м’ясні та молочні продукти, вживати в їжу свинину, мешканців водних глибин, деякі види риби і птахів. Овочі, фрукти та гриби повинні бути свіжими – навіть злегка зіпсовані або з червоточиною, вони вже вважаються некошерними. Кошерні продукти мають сертифікат якості і при виготовленні страв проходять ретельну перевірку спеціально навченими людьми – «машгіахамі». До речі, кошерними можуть бути страви з кухонь різних країн світу.

Шабат в «Menorah Hotel»

«Menorah Hotel» є першим кошерним готелем у Дніпрі, що працює за системою «Шабат». В іудаїзмі Шабат – сьомий день тижня, який є святом. Традиція забороняє в суботу «буденні» дії, такі як: запалення і гасіння вогню; вмикання і вимикання будь-яких електричних приладів; приготування їжі на вогні; прання, прасування білизни; їзда на автомобілі; весільні церемонії та інше.

Саме тому, дотримуючись традицій шабата, в суботу в «Menorah Hotel» пропонують своїм гостям особливий «шабатний» сніданок, в який входять слабосолений лосось, овочі і фрукти, сири, десерти, асортимент рибних страв, соки, кава та чай. Особливістю сніданку є те, що в асортименті переважають страви з молочних продуктів і більшість страв подаються холодними.

Сніданок включений у вартість проживання в номері.

Чекаємо Вас в гості щоранку з 7:30 до 10:30
(В суботу та неділю з 7:30 до 10:30).

Смачного!