Що може бути краще, ніж яскраві і незабутні фотографії? Фотографії, які милують око і гріють душу, які хочеться показувати друзям і родичам. Правильний вибір місця зможе зробити вашу зйомку незабутньою і неповторною.

Саме тому, центр «Менора» надає послугу проведення фотосесії на території комплексу. Центр «Менора» – унікальний архітектурний комплекс, який став найбільш масштабним проектом не тільки міста Дніпра, а й усієї України. Це престижний і багатофункціональний центр з мальовничим і прекрасним краєвидом на місто. Унікальність місця розташування і респектабельний зовнішній вигляд будівлі підкреслюють його високий статус.

Максимально комфортні та зручні зали і локації центру з прекрасним інтер’єром допоможуть отримати саме ті фотографії, про які Ви мрієте.

Різноманітність всіляких локацій комплексу дозволить здійснити різноманітні фотозйомки (весільні, love story, сімейні, дитячі, fashion фото і безліч інших варіантів для втілення задуманих Вами образів). Професіонали комплексу нададуть допомогу у проведенні зйомки на найвищому рівні.

У комплексі ультрасучасні зали та майданчики:

  • Великий зал урочистостей «Menorah Grand Hall» – є одним з найбільших і найкрасивіших в Україні
  • Малий зал урочистостей «Menorah Ballroom»
  • Будинок Пчелкіна – пишний зал в стилі ренесанс, дозволить Вам відчути епоху старовинного Катеринослава. Частково зберігся розпис стін дореволюційних часів та інші унікальні елементи декору інтер’єрів, що вражають уяву. У цій атмосфері будь зйомка стане незабутньою подією у Вашому житті
  • Галерея 1-го поверху центру – де відтворені 12 фасадів старовинного Катеринослава, стіни облицьовані єрусалимським мармуром
  • Апартаменти готелю «Menorah Hotel»
  • «Menorah Grand Terrace» – перша в Дніпрі відкрита дворівнева тераса на даху ресторанного комплексу «Menorah Grand Palace» центру «Менора». З тераси відкривається дивовижний краєвид на місто, що вабить і надихає багатьох
  • Оглядовий майданчик на 18-му поверсі – дозволить відчути дух свободи і легкості, а також побачити місто з висоти пташиного польоту на рівні 65 метрів.

Для Вас всі локації і краєвиди комплексу постануть у всій своїй неперевершеній елегантності і розкоші. Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що всі Ваші побажання будуть максимально враховані, а результат фотосесії буде тіщити Вас через довгі роки!

Додаткова інформація за телефоном  +38 (056) 717-70-00